Logopeda Warszawa Łódź – Dojazd do klienta

Logopeda dojeżdżający do klientów w Warszawie oraz Łodzi

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub Łodzi i szukasz logopedy dla siebie lub swojego dziecka, to powinnaś postawić na specjalistę, który będzie w stanie zdiagnozować oraz przeprowadzić odpowiednio dostosowaną terapię. Jestem logopedą z wykształcenia i pasji posiadającym duże doświadczenie w pracy z pacjentami w różnym wieku. Prowadzę zajęcia z dojazdem do domu i chętnie odwiedzę również Ciebie. Dojeżdżam do każdej dzielnicy na terenie Warszawy i Łodzi oraz okolicznych miejscowości. Dlatego też, jeżeli mieszkasz w pobliżu nie będzie problemu z kontaktem bezpośrednim.

Jeżeli jednak dzieli nas zbyt duży dystans, to również mogę Ci pomóc poprzez kontakt za pośrednictwem internetu. Logopeda online to jedna z usług, które proponuję. Zachęcam zatem do kontaktu.

Skontaktuj się ze mną

Logopeda Warszawa Cennik

Szukając logopedy przyjmującego na terenie Warszawy na pewno interesuje Cię z jakimi wydatkami musisz się liczyć. Koszty usług logopedycznych na terenie Warszawy są mocno zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Cennik logopedy może być zależny od tego na jakich zasadach oferuje on swoje usługi. Zatem inną stawkę będzie miał specjalista przyjmujący w przychodni, inną pracujący w przedszkolu, inną dojeżdżający na zajęcia do domu, a jeszcze inną prowadzący zajęcia online. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań oraz możliwości. Nie warto jednak oszczędzać. Bardzo niskie stawki często wiele mówią o jakości świadczonych usług. 

Jako logopeda z Warszawy staram się oferować swoje usługi za stawki rynkowe i rozróżniam je ze względu na formę prowadzenia zajęć. Możesz być pewien, że jestem profesjonalistką, dla której dobro Twoje lub/i Twojego dziecka jest kwestią priorytetową. Jesteś zainteresowany współpracą?

Kim jest logopeda

Logopeda dokonuje obserwacji i analizy, a następnie wystawia diagnozę logopedyczną i ustala program terapii dla każdego z przypadków.

Logopeda to osoba, która współpracuje z dziećmi:

 • z opóźnionym rozwojem mowy,
 • niedosłyszącymi i lub głuchoniemymi (surdologopeda),
 • z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenologopeda),
 • z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego i z dorosłymi, którzy w wyniku udaru lub wylewu krwi do mózgu zatracili mowę (neurologopeda),
 • z niepłynnością mowy (balbutologopeda),

oraz z

 • dorosłymi wymagającymi korekty wad wymowy.

Jakie kompetencje musi posiadać logopeda ?

Logopeda to osoba, której musisz ufać. W końcu powierzasz jej korekcję swoich wad wymowy lub terapię swojego dziecka. Istotne jest zatem, aby posiadał odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz podchodził do pracy z pasją! 

Logopedą można być:

 1. podyplomowym – po studium 2 letnim,
 2. dyplomowanym – licencjonowanym po studiach 3 letnich,
 3. dyplomowanym – magistrem po studiach 5 letnich,
 4. doktorem, profesorem itd…

Logopeda po zwykłym kursie niekoniecznie jest odpowiednim specjalistą. Ponadto w internecie jest wiele osób, które zawyżają swoje kompetencje lub wprost po prostu kłamią. Sprawdź zatem dokładnie osobę, z którą zamierzasz podjąć współpracę. Możesz sprawdzić moje wykształcenie i doświadczenie w pracy logopedy.

Warto zdać sobie sprawę, jak istotne jest wybranie odpowiedniego specjalisty, zwracając choćby uwagę na wymagany zakres wiedzy związany z samymi przyczynami, które wpływają na jakość mowy.

Dobry logopeda posiada wiedzę medyczną związaną z:

 • ortodoncją,
 • laryngologią,
 • foniatrią,
 • funkcjonowaniem pewnych struktur w mózgu odpowiedzialnych za mówienie i rozumienie mowy,
 • psychologią
 • pedagogiką,
 • lingwistyką (wiedza o języku).

Dlaczego w każdym wieku warto pójść do logopedy ?

Jeżeli cokolwiek Cię niepokoi w swojej wymowie, to niezależnie od tego ile masz lat, musisz podjąć odpowiednie kroki. To samo tyczy się rozwoju swojego dziecka. Problem wymowy nigdy nie rozwiązuje się sam. Oczywistym jest, że wszelkie działania najlepiej jest podjąć jak najwcześniej, jednak nie zawsze jest to możliwe. Dobrą wiadomością dla osób starczych jest to, że nigdy nie jest za późno na terapię logopedyczną.

Jeżeli się na nią zdecydujesz, to w zależności od diagnozy możesz liczyć na korekcję wad wymowy, doskonalenie dykcji, a w przypadku osoby dotkniętej udarem bądź wylewem, naukę świata od początku. 

 

Prawdopodobnie trafiłeś na tę stronę, ponieważ wpisałeś w wyszukiwarkę:

 1. logopeda warszawa,
 2. logopeda dziecięcy warszawa,
 3. poradnia logopedyczna warszawa,
 4. logopeda dla dorosłych warszawa,
 5. dobry logopeda warszawa,
 6. logopeda warszawa cennik.