Logopeda online

Logopeda online to osoba, która może pomóc w poprawie wymowy Twojego dziecka jednocześnie nie angażując Cię w podróże na terapie. Rozumiem, że czasami w natłoku codziennych spraw naprawdę niełatwo jest znaleźć czas na dojazdy. Nie zawsze też dobry logopeda przyjmuje wystarczająco blisko. Na szczęście efektywna terapia logopedyczna jest możliwa również za pośrednictwem internetu.

Jeżeli Twoje dziecko jeszcze nie mówi lub niepokoi Cię rozwój jego mowy, pomogę! Możesz się ze mną również skonsultować w przypadku, gdy chcesz zadać pytanie bądź otrzymać poradę logopedyczną dotyczącą Ciebie lub Twojego dziecka.

Skontaktuj się online

Jakie są korzyści ze współpracy z logopedą online?

Jeżeli już trafiłeś na moją stronę, to z pewnością zastanawiasz jakie korzyści stoją za tą formą współpracy. Przede wszystkim kontakt z logopedą online jest wygodny. Nasza komunikacja nie powinna ucierpieć. Wystarczy, że masz laptopa lub kamerkę podłączoną do komputera i dziecko obok siebie. To w zupełności wystarczy aby rozpocząć pierwsze zajęcia bez względu na to, jak daleko mieszkamy od siebie.

Istotne w komunikowaniu się online z logopedą jest większy komfort dziecka. Oczywiście nie twierdzę, że sposób bezpośredniej relacji jest mniej wartościowy. Wręcz przeciwnie. Uważam, że bezpośrednia relacja ma swoje duże plusy m.in. łatwiejsze zbudowanie relacji. Jednak nie w przypadku każdego dziecka. Czasami zdarza się, że dziecko mocno stresuje się spotkaniami, szczególnie pierwszymi. Natomiast w przypadku, gdy jest w domu z rodzicami automatycznie czuje się bezpieczniejsze, dzięki czemu mniej się stresuje, a kontakt z logopedą online jest dla niego bardziej komfortowy.

Czego oczekiwać od logopedy online?

Od logopedy, z którym kontaktujesz się online, powinnaś oczekiwać tego samego, czego oczekujesz od logopedy, który przyjmuje w gabinecie. Zakres, w którym Ci pomogę nie będzie w żaden sposób mniejszy od tego, który zaproponowałabym Ci odwiedzając Cię w domu. 

Logopeda online w wygodny dla Ciebie sposób będzie mógł:

  • udzielić porad logopedycznych,
  • udzielić informacji logopedycznych,
  • przeprowadzić wywiad logopedyczny,
  • na bieżąco analizować postępy w terapii dziecka i objaśniać nowe etapy terapii,
  • udzielać instrukcji, jak powinnaś pracować z dzieckiem,
  • poinformować Cię, o jakie nowe elementy można wzbogacać terapię rozpoczętą wcześniej.
  • objaśnić czego unikać,
  • pokazać efektywne zabawy, dzięki którym poprawisz wymowę swojego dziecka.

Skontaktuj się online

Jeżeli mieszkasz na terenie Warszawy, Łodzi lub ich okolicach, to mogę Cię odwiedzić!

Wystarczy, że zaprosisz mnie do domu.

Możesz też przed podjęciem decyzji zapoznać się z aktualnie obowiązującym cennikiem.